Birkaç öneri

Artemis

Forum öğrencisi
Katılım
3/5/19
#1
Selam,

-Darbe puanıyla ilgili bir çok kez şikayetlerimizi ilettik fakat değişme olmadı. Teknik ekip tarafından yapılacak veya yapılmayacak gibi birşey de söylenmedi. Tüm darbe puanları eşitlenmeli özel tasarımlar dahil. Aynı gemiyi kullanmaktan sıkıldık.
-Battığımız zaman yelkenler kayboluyor.
Yelkenin fazla bir etkisi yok hızları biraz daha arttırılmalı Yelkensizde aynı hızda gidiyor. geminin full canlı yelkenli hızı 70 birim örneğin can azaldıkça gemi hızı 3 5 birim yavaşlaması sağlanmalı.
-Cadı kazanı ile ilgili olarak özel harita çıkartılıp harita parçası vermesi, cadı kazanından çıkan extra güverte (mojo güverte 7günlük ) gibi bu olursa oyunda vakit geçirme süresi artıcağına inanıyorum. Sandık toplayıp güverte süresini arttırmak isteyebilirler. Özel harita da aynı şekilde ödül için uğraşacaklardır.
-etkinlikler içinde şunu söylemek istiyorum.
ELMAS ödülünü azaltıp yanına deneyim puanı, etkinlik güllesi, etkinlik zıpkını, özel tasarım gibi ödüller verse daha güzel olabilir. (karışık ödül de verebilir.)
-ELMAS fiyatlarını düşürülüp, onun yerine çıkan tasarımların elit puanını arttırsanız daha güzel olmaz mı? Gülle fiyatlarını 100 üzerinden ayarlasanız daha güzel olabilir. Pazarda 1000 elit gülle için teklif veriyoruz. Bunu da 10.000 veya 50.000 olarak ayarlasanız pazar daha ilgi görür gibime geliyor. (içerikleri kısmak yerine kullanım şartlarını zorlaştırabilirsiniz.)
-Sistem hatası olarak . Ateş et bastığımız da bekleme süresi oluyor 2 3 saniye bunun düzeltilmesi gerekmekte. Bazen ateş ete bastığımızda gemi ateş etmiyor, önceden de bastığımız zaman gülle atmıyor.
-Köle sistemi de gelmesi gerekmekte, her top için 1 köle. Hızlı vurmamız için.
-Top sisteminde elit top ve altınlık toplar karışık koyuldugunda en yüksek süreye göre gülle çıkışı sağlanıyor. Birbirlerinden bağımsız olmaları daha güzel olabilir.
Sistem gemileri bizden hızlı vuruyor, elit top yerine altınlık topları olsa daha iyi olabilir.
-Filolar için Filo odası chate eklenmeli eğer yapabilirseniz sesli konuşma da eklenebilir. Telsiz gibi team speak 3 kullanamayan arkadaşlarla hızlı iletişime geçmek için mantıklı bir fikir. :)
-Zıpkın atarların zıpkın çıkışı örneğin: 55 zıpkın atar varsa 1000 zıpkın dan 55 tane düşüyor. Zıpkının 1000 adeti çok fazla geliyor ve çabuk bitiyor. Her atışta 1 tane gitmesi sağlanmalı.
-Barut ve Kalkanın getirilmesi lazım. Ekstra öğeler de getirilmeli. Oyunda ilk vuran batırıyor mantığı kalkmalı.
-Yetenek gibi kişisel öğe sayfası çıkartılması Menzil, top yeri, ekstra korsan, extra hasar, kritik vuruş gibi arttırması güzel olabilir.
-Saldırırken geminin menzil görüşü 1 veya 2 birim artması sağlanmalı. Savaşırken en ufak birşey de menzil dışı oluyor ve savaş stratejisi olarakta kullanılması sağlayacaktır.
-Kulelerin menzil görüşleri hayli yüksek görüş mesafesinden çıkmadıkça ada saldırı yapabiliyor. Gemilerin menziline göre ayarlanması daha uygun olabilir.
Kulelerin darbe puanları arttırılabilir veya vuruşları 2 katına çıkartılabilir. (elmas ile alınan kulelerin canları ve vuruşları özel olarak arttırılmalı.)
-Oyuncuların IDlerini görmek için alt +gemi ismine tıklama özelliği de eklenmeli, sonuç itibari ile nick değiştiren oyuncunun kim olduğu bilinmemektedir. (Chatte sürekli küfür eden oyuncu ile aynı alyansta olmak istemez kimse veya oynamak istemediği oyuncu olabilir. Maksat gemiyi tanıma)
-Gülle değiştirirken gemi ateş etmeyi kesiyor. Hatayı kapatmak için yapmıştınız sanırım ama gülle çıkışı için 3-5saniye kaybediyoruz savaş esnasında kimin gemisi daha erken vurursa o kazanıyor. Yukarıda belirttiğim konu bundan kaynaklanıyor. Hızlı seçme menüsü dahil edilmeli gülle değiştirmeyi kolay yapmak için.
-Tamir kesme, saldırı kesme olayı da düzelmedi. Acil düzeltilmeli, bazen ateş et butonu, tamir butonu, çıkış al butonları çalışmıyor.
-Tamir olma yükselmesi 800 küsür bunun 1000-1200 arasına çıkartılması daha güzel olabilir veya daha hızlı artış olabilir. (gemilerin darbe puanları sabitlenirse 1200-1600 olabilir. )
-Güverte tamircisi de eklenmeli, elmas harcamak yerine güverte tamircisi alsak 7 günlük süresi olsa daha avantajlı olabilir.

Benim aklımdakiler şuanlık bunlar, artısı, eksisi olabilir. Arkadaşların da önerilerini değerlendirerek hızlı bir şekilde oyunu güncellerseniz çok güzel olacak :)

İyi çalışmalar, kolay gelsin.
 

FRAGGER

Board Administrator & Game Moderator
Team Armada Battle
Team Forum
Katılım
27/10/18
#2
Selam,

Belirttiğiniz durumlar zaten planlarımızda olan fakat çok acil olmayan durumlardır. Önceliğimiz bulunan sorunları çözmek, daha sonra güncellemeler ile yeni özellikler eklemektedir. Talepleriniz ilgili birime iletilmiştir.