DUYURU Bot Kullanımı Hk.

FRAGGER

Board Administrator & Game Moderator
Team Armada Battle
Team Forum
Katılım
27/10/18
#1
Selam Korsanlar,

Geçtiğimiz son bir kaç haftadır yeni bot algılama sistemimiz Armada Battle denizlerindeki tüm oyuncuları takip etti. Harici bir program kullandığını tespit ettiğimiz oyunculara, bugünden başlamak üzere kalıcı/süresiz bir yasaklama cezası verdik. Bu yasaklamalar bakımdan sonra devreye girecektir.

Armada Battle oyun kuralları gereğince bot/harici bir program kullanımı yasaktır. Artık oyunda avantaj kazanmak için bir kötüye kullanımını veya otomatik program kullanımını tespit ettiğimiz oyuncuların hesapları kalıcı/süresiz olarak banlanacak!

Armada Battle olarak aldığımız bu kural, böyle bir programı ilk kez kullanmasına veya oyun hesabına kaç yıldır sahip olup oyuna ne kadar maddi yatırım yaptığına bakılmaksızın tüm oyunculara uygulanacaktır. Sizinde fark ettiğiniz bu tür oyuncular var ise bizlere HATA BİLDİR'den iletmekten çekinmeyin. Bizlere ilettiğiniz içerikler olumlu yönde çözümlendiğinde ödüllendirileceksiniz.

Lütfen dikkat: Bot algılama sisteminin bütün bot kullanıcılarını yakalamadığının farkındayız. Bot algılama sistemimiz her gün daha gelişmiş hale gelecektir ve en kısa sürede bütün bot kullanıcılarını yakalayacaktır. Yukarıda belirttiğimiz gibi bugünden itibaren sisteme yakalanan bot kullanıcıları herhangi bir uyarı yapılmaksızın oyundan süresiz olarak banlanacaklardır.

Armada Battle Forum Takımınız
 

FRAGGER

Board Administrator & Game Moderator
Team Armada Battle
Team Forum
Katılım
27/10/18
#2
Selam korsanlar,

Geçtiğimiz son bir kaç haftadır gelen şikayetler üzerine yaptığımız incelemeler sonrasında harici bir program kullandığını tespit ettiğimiz oyunculara, yasaklama cezası verdik. Yasaklamalar hemen devreye alındı.

Daha önceden de yaptığımız duyuruya istinaden, harici bir programı ilk kez kullanmasına veya oyun hesabına kaç yıldır sahip olup oyuna ne kadar maddi yatırım yaptığına bakılmaksızın tüm oyunculara uygulanacağını belirtmiştik.

Bundan sonraki süreçte de aynı şekilde devam edilecektir ve göz yumulmayacaktır. Tespit ettiğimiz tüm hesaplara yasaklamalar uygulanacaktır.

Armada Battle Forum Takımınız.