Bractwo ASI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ℓ๏ℓ€Ќ:)

Forum öğrencisi
Çifte Standart uyguluyor. POL Filosu bug kullanınca bişey demiyor fakat ASİ OSS MP kullanınca foruma yazıyor. sonra hileci diyor. Sözde Adalet Savaşçısı

masz cos na mnie prosze udowodnij mi to nie masz to milcz

??? Gerçekten bir şey söylüyorsun, bahane bulmayı bırakıyorsun çünkü batıyorsun, herkes batıyor ve teknem herkesle aynı hızda gidiyor, uyuşturucular kötü bir süre durmak zorundasın biliyorsun
toniesz to ty jedynie broniac tych co uzywaja nielegalnych zabawek i nie sa za to odpowiednio ukarania...

Jak macie z tym problem polecam zmienic ekipe co bedzie dawala kuku na konta wszystkim co na to zasluzyli a nie tylko wybranca a moze ci gracze co sie wymigali od nagrody typy "ban na konta" maja podpinki pod BA? polecam to posprawdzac

Forum öğrencisi
🥙dönerтeller🥙 bije wieze a wieza do niego nie, podobno ten blad jest naprawiony prosze o uziemienie tego gracza i jak najszybsze naprawienie tego bledu

Forum öğrencisi
tylko ze kot to zglosil a ty to wykorzystujesz codziennie wiec nie umiesz sie przyznac do bledu za wczasu to tera czekaj w ciagu 7 dni bedzie mial odwiedziny, ja nie z tych co odpuszcza

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...