ÇOK KÖTÜ ETKİNLİK

Artemis

Forum öğrencisi
Selam,

Etkinlik bence gayet güzel sadece eksiklikleri var. Verdiği içerikler az elması düşük tutmaları normal her gemide 6milyon elmas var elmasın turşusunu mu kuracağız. Yeni içerikler çıkartıp etkinlik gemileri ile kasmamız daha güzel tabi içerikler baya Bi az veriyor 2000 3000 arası kabak verse daha makul olabilir. Kabak zıpkını da az veriyor. Bununda düzeltilmesi lazım. Ayrıca 1.5 aydır oyuna giriş yapmıyordum. Bugün girdim oyunun gelişmesine yönelik düzgün bir çalışma yapılmadığını gözlemliyorum v7 veya V8 de etkinlik yaptınız harita da 300 kişi varken 0 lag oluşumu mevcuttu oyuna girdiğimizden itibaren laglı bir şekilde oyun deneyimi sunulmuş. Bana kalırsa teknik ekip ve ekip arkadaşlarınızı gözden geçiriniz :) bu kadar olmaz yani her güncelleme de oyun bozulmaz gelişmesi lazımken geriye gidiyor. Yaptığınız çalışmalarda hatalarınız var. sağlam dosya yedeklerinizin kopyasını tutsanız bozulduğunda eski kodlamalarınızı oyuna tekrar yükleyip çalışma yapsanız bu sorunlarla karşılaşmayacaksınız. Bi yeri yaparken Bi yer bozuluyor 3 5 ay aynı hatalarla devam ediyoruz. Gelen güncelleme sağlam düzeltilmiş olması lazımken iyice bozulmuş ama yeni içerikler eklenmiş oluyor Bi 3 5 ay daha ekleniyor. Hiç bilmeyen adama verseniz bazı şeyleri düzeltmek için uzun vadeye bile gerek duymaz. Yanlışlarınız çok var yol gösterenlerin mesajlarına bile cevap vermeye tenezzül etmiyorsunuz. Hatasız olduğumuz halde bazı takım arkadaşlarınız kendi egolarını tatmin ediyor. Göz yumuyorsunuz. Neyse İyi çalışmalar kolay gelsin.