gelişim icin öneri

uzayl

Yeni üye
arkadaslar ben yeni başladım bu oyuna bişey farkettim oyun agırlıklı olarak elmas önemli peki biz kutu toplama dısında nasıl kolay elmas kasarız
2 bir konum ise gemi icin en ideali hangisi oluyor icindeki ekipmanları nasıl kacarvtane koymalıyım görev agırlıklı gidiyorum şuan
3) altınla alınan gemiyi almamı tavsiye edermisiniz icini elit donatayım diyorum sizce iş yaparmı
4) bu oyun yeni acılmış fakat bikac eksik dikkatimi cekti npc keserken cöp toplayıp bunları satıp altın kazansak fena olmaz gibime geliyor malum sadece kesmeyle altın kazanıyoruz ayrıca gemimizin yanına yancı pet gibi bişey eklenebilir buda oyuna ayrı bir hava katar gibi hem pedide donatıp level atlatıp gelişmesini saylayabiliriz
aklıma gelenler bunlar şuan

Brave

Moderator
Team Forum
Moderator
Merhaba

Aramıza hoş geldin 🙂 öncelikle tavsiyem bir armada ya girmen çok hızlı gelişebilirsin. Elmas konusunda ise etkinliklerimiz çok güzel oluyor bolca elmas kasabilirsiniz😊

uzayl

Yeni üye
Merhaba

Aramıza hoş geldin 🙂 öncelikle tavsiyem bir armada ya girmen çok hızlı gelişebilirsin. Elmas konusunda ise etkinliklerimiz çok güzel oluyor bolca elmas kasabilirsiniz😊
ty birde bişey daha yazayım npc lerin hangi haritada oldugunu gösteren topik olursa yeni başlayanlara kolaylık olur