ÖNERİ Geliştirici Ekibin Bilgilendirme Yapmama Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

enes

Yeni üye
Düşünüp mantıklı bir neden bulamadığım bir sorunsal, yani yaptığınız iş hakkında, gelişim süreci hakkında, sizin bu işi yapma nedeniniz olan oyunculara hangi aşamada olduğunuzu, tahmini ne kadar süre içerisinde ne tür sorunların düzeleceğini, hangi günlerde etkinlik olacağını, şuan yaptığınız testlerin hangi aşamada olduğunu ve bu testlerin ne tür yenilikler için yapıldığını söylemek zor olmasa gerek. Geliştirici Ekip ile Oyuncular arasında bu tarz bir diyalog olmadığı sürece yaptığınız o çalışmaların hiç bir anlamı yok. Benim önerime gelecek olursak, ekibe alacağınız çok değil 2-3 kişi (ki bunun için gönüllüler dahi olacaktır.) sadece oyunculara oyunun testlerin güncellemelerin etkinliklerin bilgisini sunması oynayan oyuncular içinde geliştiriciler içinde büyük fayda sağlayacaktır. Yoksa tükenmeye yakın olan oyuncu sayısıda sıfıra inecektir. Güzel bir projeye adım atılmış, yerli bir proje, bu projeyi tüm oyuncular destekliyor ama bu şekilde devam edeceğini sanmıyorum. Yapacağınız güncellemeden ziyade oyuncularla iletişiminiz çok daha önemlidir.

Saygılarımla enes,

Brave

Moderator
Team Forum
Moderator
Merhaba,

Güncellemeler çıkılmadan önce sosyal medya hesaplarımızdan ve forumdan duyrulmaktadır.Görüş ve önerileriniz için forum ve https://bit.ly/2Z4KR44 iletişim adreslerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...