DUYURU Güncelleme tarihi neden açıklanmıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

KAPTAN51

Game Admin
Team Armada Battle
Katılım
27/10/18
#1
Merhaba,

Herhangi bir güncelleme tarihinin ya da versiyonun tarihinin açıklanması için o güncellemenin hazırlanması ve testlerinin tamamen tamamlanması gerekiyor. Bu yüzden önceden tarih vermek testlerin tam olarak tamamlanmamasına ve güncellemenin sorunlu olarak yapılmasına neden oluyor. Net tarih belli olduğu zaman tüm kanallarımızdan duyuracağız. O süreyi kısaltmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz.


Bu konuda önerileriniz varsa dinlemek isteriz...

İyi forumlar
 

Artemis

Forum öğrencisi
Katılım
3/5/19
#2
Selam,

Sürekli olarak güncellemelerin hızlı gelmesi adına, haftalık veya aylık olarak güncelleme çıkartma planı olsa çok daha hızlı geliştirme süreci olabilir. Örnek vereyim yapılacak olan güncelleme de sunulacak hizmetleri sıralayıp
-koordinat sistemi
-hızlı harita değiştirme f5 atmadan
-gemi yaşam puanı iyileştirmeleri
- Yeni leveller
-buff sistemi
Gibi sıraya koyularak hem haftalık, 15 günlük veya 1 aylık olarak güncelleme çıkarsanız V9 güncellemesi adına 4 aylık veya 5 aylık bir çalışma yapılacağı gibi Bi duyuru yapsanız bizde gelen güncellemeleri tek tek test etmiş oluruz hemde hataları bildiririz. Benim görüşüm sizin içinde hızlı bir çalışma olucağı kanaatindeyim. Çünkü haftalık olarak tek güncelleme geleceği için hata varsa hızlı bir şekilde kapatıp diğer güncelleme ile uğraşmanız daha mantıklı :) şuan ki sistemde, bir önceki sistemde hataların giderilmesi epey bir zaman alıyor tamir olmama, menzil dışı, ateş etmeme 3 aydır düzeltilemedi.
 

KAPTAN51

Game Admin
Team Armada Battle
Katılım
27/10/18
#3
Tekrardan Merhaba,

Normal şartlar altında öyle yapacağız fakat alfa sürümünde her güncellemede tüm altyapı yenileniyor ve değişiyor. Bu yüzden de küçük küçük güncelleme çıkmak imkânsızdı. Bundan sonraki güncellemelerde bu yöntemi daha rahat bir şekilde uygulayabiliriz.

İyi günler
 

Artemis

Forum öğrencisi
Katılım
3/5/19
#4
Selam,

Bencede en mantıklısı böyle olur, hem oyuncular beklemez hem gelen güncellemeler hızlı bir şekilde gelmiş olur.

Teşekkürler, iyi çalışmalar dilerim. :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...