Oyun Akıcılığı***

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Diadema

Forum acemisi
Kolay gelsin Syn Adminler ;
Oyun ne zaman düzelicek bununla ilgili açık bir tarih beklemektediyiz , Aylardır devam eden buglar sorunlar v.s hala çözüm bulunamadı , biliyoruz çalışmalarınız devam etmekte hiç şüphemiz yok ki gece gündüz çalışıyorsunuz fakat bu konuyla ilgili net bir tarih belirtme süreniz geldi ve geçiyor. (Syn FRAGGER konuyu kilitlemeden tarih belirtiniz.)

Oyun çok fazla saldım çayıra havasında ilerliyor. Destek olalım oynayalım diyorum ama hiç bir değişiklik veya ilgi göremiyorum.

Bilgi paylaşımı gerçekten gerekli.

KAPTAN51

Board Administrator
Team Armada Battle
Kolay gelsin Syn Adminler ;
Oyun ne zaman düzelicek bununla ilgili açık bir tarih beklemektediyiz , Aylardır devam eden buglar sorunlar v.s hala çözüm bulunamadı , biliyoruz çalışmalarınız devam etmekte hiç şüphemiz yok ki gece gündüz çalışıyorsunuz fakat bu konuyla ilgili net bir tarih belirtme süreniz geldi ve geçiyor. (Syn FRAGGER konuyu kilitlemeden tarih belirtiniz.)
ne sohbette bilgi veren var ne forumda yaşıyormusunuz haberimiz yok. resset bile bazen gelmiyor
Oyun çok fazla saldım çayıra havasında ilerliyor. Destek olalım oynayalım diyorum ama hiç bir değişiklik veya ilgi göremiyorum.

Bilgi paylaşımı gerçekten gerekli.
Merhaba,
Son yaptığımız güncelleme ile bu sorun da çözülmüştür. Görüş ve önerilerinize değer veriyoruz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...