S.S.S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FRAGGER

Board Administrator & Game Moderator
Team Armada Battle
Team Forum
Katılım
27/10/18
#1
Selam Korsanlar,

Armada Battle için S.S.S'leri bu konu içerisinde bulabilirsiniz;

GENEL

MOBİLDE OYNAYABİLİR MİYİM?

 • Oyunumuz son teknolojilerle geliştirildiği için mobil cihazınızın tarayıcılarından ( Google Chrome tavsiye edilir ) oynayabilirsiniz. Ayrıca en kısa zamanda mobil platformlara uygulama çıkartılması için de çalışıyoruz. ( henüz tarih belli değil )

PAYTOWIN ( PARA YATIRANIN KAZANDIĞI ) BİR OYUN MU?
 • Oyunda satılan her ürün para yatırmayarak da elde edilebilir. Bu bizim KIRMIZI ÇİZGİMİZ! Oyunumuzda hiç para yatırmadan sıralamaya giren hatta 1. sırada bile bulunan oyuncular bulunuyor.

HEDEFİNİZ VE ULAŞMAK İSTEDİĞİNİZ NOKTA NEDİR?

 • Oyunumuzu sürekli geliştirip kendi kategorimiz dahil dünyadaki tüm oyuncuları cezbeden bir oyun haline getirmek. Geçen her gün oyunumuz daha iyi hale geliyor. Hedefimize daha da yaklaşıyoruz...

PARA YATIRACAĞIM, OYUNA GÜVENEBİLİR MİYİM?

 • Oyunumuzun tüm hakları sınırsız süre ile satın alınmıştır. Tüm hukuk çerçevelerimiz de oyuncuya sınırsız oyun süresi sunmak için oluşturulmuştur. Hiçbir durumda kalıcı olarak kapatılamaz. Ödemeler vergilendirilmiş bir şekilde %100 güvenli ödeme sistemleri aracılığıyla hukuk kurallarına uygun, devlet tarafından denetlenebilen şirketimize aktarıldıktan sonra satın aldığınız ürün oyuncu hesabınıza aktarılır. ( Bazı ödeme sistemlerinde aylık olarak fatura kesilir )

OYUNDA ETKİNLİKLER VAR MI?

 • Oyunumuzda her yıl en az 25 resmi etkinlik düzenlenir. Bunlar dışında zamanla oyunumuza özel ve geleneksel yeni etkinlikler üretiyoruz.

OYUNUN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAMAK İSTİYORUM, NE YAPABİLİRİM?

 • Çevrenizdeki insanlara oyunumuzu anlatıp, reklamının yapılmasını sağlayabilirsiniz. Oyunumuzun şuanda tek gelir modeli oyun içi satın alımlar, satın alım yaparak oyunumuzun daha hızlı gelişmesini sağlayabilirsiniz. Sitenin en alt kısmında bulunan "Gamemaster Başvuru Formu" doldurarak belirli görevler için oyunumuzun ekibinde bulunabilirsiniz. Ayrıca sponsorluk ve reklam teklifi için de bizimle iletişim kurabilirsiniz.

OYUNA HARCADIĞIMIZ PARAYI NE İÇİN KULLANIYORSUNUZ?

 • Kazandığımız tüm parayı yine oyunun daha hızlı ve iyi geliştirilmesi için teknik ekibin genişletilmesinde, oyunun tanıtılmasında ve yeni özelliklerin getirilmesinde kullanıyoruz.

ALFA & BETA VERSİYONU

ALFA & BETA VERSİYONU NEDİR?

 • Oyunun en temel özellikleri ile yayında olduğu versiyondur. En son alfa versiyonu Alpha v9'dur. Alfadan sonra beta versiyonu gelir. Beta versiyonunda grafiksel olarak iyileştirmeler ve çok daha yeni özellikler getirilir.

HESAPLARIMIZ SİLİNECEK Mİ?

 • Alfa & Beta dahil oyunun geliştirilme sürecinde oluşturulmuş hiçbir hesap ve verileri silinmeyecektir.

NE ZAMAN ANA SUNUCUYA GEÇİŞ YAPILACAK?

 • Alfa & Beta versiyonları tamamlandığı zaman, çok daha stabil bir şekilde ve birçok özellikler ile ana sunucuya geçiş yapılacaktır. Ana sunucu ile ilgili bilgiler ileride yazılacaktır...
YASAKLAR

HESAP SATIŞI YASAK MI?

 • Hesap satışı yasaktır ve IP Adresi değişikliği ile tarafımızdan kolayca tespit edilebilir. Satışı yapılan hesap sınırsız olarak yasaklanır.

BOT, HİLE VE BUG KULLANIRSAM NE OLUR?

 • Güvenlik ekibimiz ve yapay zekamız tarafından kısa sürede tespit edilir ve hesap sınırsız olarak yasaklanır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...