Yeni Başlayanlar İçin Rehber

Charlotte

Forum öğrencisi
Katılım
10/8/19
#1
Yeni başlayanlar için ilk tavsiyem kendilerine bir armada bulmaları , birçok armada yeni oyuncuları kabul ediyor. mümkünse bulduğunuz armada alyansı olan ve teamspeak kullanan armada olsun.

Bulduğunuz armada size altın yardımında bulunacaktır Bu Altın ile 500.000 altınlık '' Korvet '' gemisini almanız. + 17 gümüş zıpkınatar + 100.000 gümüş zıpkın + 50.000 oyuk gülle + kalan para ile altınlık top almanız sizin yararınıza olucaktır.

Bu aldıklarınız sizin görevleri yapmanızı ve elmas kasmanızı oldukça kolaylaştırır . Yinede yeni oyuncular için zor olan '' 25 x Faraday - 40 Viking '' gibi görev armadanızdan yardım istemeniz size katkı sağlar, 4 level olmanız yeterlidir.

Bütün bunları yaptıktan sonra yapacağınız şey sandık toplamak , boss deniz canavarı kesmek ve admiral sistem gemileri batırmaktır.Gelişiminizi hızlandıracak yegane şey etkinliklerdir. Bu oyunda etkinlikler çok karlıdır çok hızlı gelişirsiniz.

Elmaslarınızı nasıl harcamalısınız ?

Bunun için en ideal görünen sıra şu şekildedir .

1 -->> 80.000 elmaslık '' Elit Gemi '' almak.

2-->> 120.000 elmaslık elit tamirci almak.

3-->> 12.350 elmaslık 65 x '' 25'lik Altın Elit Top '' almak ( Diğer elmaslı topları KESİNLİKLE ALMAYIN !! )

3.5-->> Eğer etkinlik varsa ve siz uzun süre oyunda olabilecekseniz ilk önce altın zıpkınatarlarınızı 30'a tamalayın.

4-->> Top Güvertelerini Almak.* **

5-->> Zıpkın Güvertelerini Almak.***

* Güvertenizin Top yada zıpkınatar slotlarını doldurmadan yeni güverte almayın ( Örneğin 1 Ahşap güverte sonra top sonra 2. güverte 2. top şeklinde gidin.

** Güvertelerinizi sırayla geliştirin ,sürekli tek güverteyi geliştirmeyin( 4 ahşap sonra 4 bronz şeklinde ilerleyin

*** Eğer etkinlik varsa ve siz uzun süre oyunda olabilecekseniz ilk önce zıpkınatar güvertelerinizi bronz yada gümüş seviyesine getirebilirsiniz.

Eklemek istediklerinizi yazarsınız.
 
Son düzenleme: